MÖBLER / Bord / Pelarbord 12376166
nr 1237 6166
Pelarbord
Ett par, England. Höjd: 71
Kondition: slitage, skador
Utrop:
600 kr
Såld:
350 kr
måndag 25 februari 2019
kl 20:08:20
200 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
300 kr